Затока: боротьба за набережну для населення

07.06.2021

Зовсім нещодавно ми розповідали вам про судовий розгляд в апеляційному суді, стосовно справи про замовне вбивство, але це лише один.

Уявіть, що естонському інвестору приходить повідомлення про “умови співпраці” під час реалізації інвестпроекту з розбудови набережної у Затоці. А справа в тому, що голова Затоківської селищної ради вирішив отримати частку з доходу від проекту, в обмін на дозвіл будувати набережну на “його території”.

А тепер уявіть адвоката, який не піддався провокаціям та вчинив опір можновладцям. 

І не просто вчинив опір, а розкрив десятки незаконних махінацій, пов’язаних із розкраданням пляжів та державного бюджету, підробкою документів з метою привласнення земельних ділянок, фальсифікацією місцевих виборів 2015 року, та найголовніше — відкрив справжнє обличчя чиновників Затоківської селищної ради, які станом на сьогодні обвинувачуються/підозрюються у створенні організованої злочинної групи.

В реаліях української мафії такого адвоката підстерігає жорстока розправа. Чекати довелося недовго, адже вже через кілька місяців стало відомо про планування вбивства адвоката Олександра Погорілого – представника естонського інвестора та засновника ЮК “Привілей”. Тоді, адвокат ризикуючи власним життям продовжував виконувати свої професійні обов’язки. Нам пощастило, адже за кілерами та замовником велось спостереження та здійснювалось прослуховування розмов (в порядку НСРД). 

Що було далі? Розповімо в наступному пості.

обратная связь
Остались вопросы?
Наши юристы проконсультируют Вас по всем интересующим вопросам