Затока: Боротьба за набережну для населення в цифрах

22.10.2021

Сьогодні ми коротко підсумуємо в цифрах результати нашої боротьби за сучасну набережну в Затоці. 

Станом на 2021 рік ми маємо: 

50 млн євро недоотриманих інвестицій в Україну 

Планувалося створення туристичної інфраструктури, реконструкція систем каналізування та водовідведення, сучасне освітлення вздовж усієї набережної, створення сучасних зон відпочинку з душовими кабінами та туалетами. Затока мала б стати справжнім магнітом для туристів з усієї України. 

Понад 30 навмисних підпалів та погромів державного та приватного майна

Місцева влада зухвало привласнювала державне майно, не цураючись найбрудніших методів — були знищені бази відпочинку та приватне майно мешканців Затоки. 

Загалом понад 30 гектарів вкраденої землі загальною вартістю понад 30 млн доларів

Було вчинено низку дій з розкрадання державної землі організованою злочинною групою посадових осіб Затоківської селищної ради. 


У боротьбі за Затоку було зроблено наступне:

Порушено 132 кримінальні справи

Серед них спроба замовного вбивства адвоката Погорілого О.Ю., вимагання грошових коштів у адвоката, фальсифікація місцевих виборів у Затоківську селищну раду, розкрадання місцевого бюджету, створення організованої злочинної групи та безліч інших справ.

Опубліковано понад 3000 публікації в ЗМІ

Чим привернули увагу влади на проблеми Затоки (Президенти Порошенко та Зеленський, Міністр Аваков, Генеральний прокурор Луценко і багато інших посадовців піднімали питання Затоки на найвищому рівні).

Подано понад 500 звернень до органів державної влади

Так ми хотіли запобігти беззаконню та покарати винних.

Основним питанням залишається те, як довго Україна буде під тиском корупційних схем місцевих чиновників та їх прикриванням посадовцями з вищих органів державної влади. І коли залучення іноземних інвестицій в Україну стане повсякденною реальністю.

обратная связь
Остались вопросы?
Наши юристы проконсультируют Вас по всем интересующим вопросам