Затока: Боротьба за набережну для населення

24.09.2021

Третя частина кейсу про спробу побудувати сучасну набережну в Затоці та адвоката, який вже понад 7 років веде боротьбу за залучення інвестицій та розбудову України. 

Понад місяць тому президент Естонії Керсті Кальюлайд на пресконференції порадила своїм громадянам не інвестувати в Україну, оскільки можна втратити свої інвестиції.

Про те, що в Україні не дуже сприятливий інвестиційний клімат, ми дізналися на власному досвіді.

Для створення першої в Україні Набережної європейського типу протяжністю 12 кілометрів на узбережжі Затоки наші естонські партнери готові були інвестувати 50 мільйонів євро. Такі інвестиції б перетворили селище Затока в сучасний європейський курорт.

Планувалось створення туристичної інфраструктури, реконструкція систем каналізування та водовідведення, сучасне освітлення вздовж усієї набережної, створення сучасних зон відпочинку з душовими кабінами та туалетами. Затока мала б стати справжнім магнітом для туристів з усієї України. 

Але у 2014 році під час реалізації інвестиційного проекту ми зіткнулися з корупційною і злочинною системою органів місцевої влади в смт Затока Одеської області. Було скоєно понад 130 злочинів, які мали на меті протидіяти інвестору і реалізації його проекту. Про найрезонансніші з них ми писали раніше, зокрема про спробу замовного вбивства нашого адвоката та партнера Олександра Погорілого:

Частина 1
Частина 2

Наразі гостро стоїть питання: чи зможе Україна подолати корупцію, «кришування» та дійсно стати на шлях розбудови, міжнародної співпраці та розвитку бізнесу.

обратная связь
Остались вопросы?
Наши юристы проконсультируют Вас по всем интересующим вопросам