Топ порад для водіїв

16.06.2021

🚘 Топ універсальних юридичних порад для водіїв: 

  1. 🤚 Поліцейські мають право зупиняти особу лише у передбачених законом випадках, які закріплені у ст. 35 ЗУ «Про Національну поліцію». 

Окремо варто зазначити, що ❌ немає такої причини зупинки як «перевірка документів». Працівник, який зупинив автомобіль з такого приводу – грубо порушує законодавство та перевищує свої повноваження.

  1. 👮‍♀️ Поліцейський зобов’язаний проінформувати водія про конкретну причину зупинення ним транспортного засобу з детальним описом підстави зупинки, визначеної у вищезазначеній статті.
  1. 🚙 Під час поверхневої перевірки транспортного засобу ви повинні самостійно показати поліцейському вміст транспортного засобу.
  1. 👀 Якщо поліцейський попросив вас пред’явити документи, ви не зобов’язані надавати їх в руки поліцейського, достатньо просто показати в розгорнутому вигляді.
  1. 🙅‍♀️ Якщо ви стали учасником ДТП, ніколи не тікайте та не переміщуйте авто чи інші деталі, навіть якщо це заважає проїзду. Окрім того, що вас все одно знайдуть – ви ще й понесете відповідальність за залишення місця ДТП.
  1. 🙅‍♀️ Не ставте своїх підписів на напівпустому протоколі. Якщо ви з чимось не згодні, напишіть про це . Після підпису зробіть фото протоколу, щоб потім він не відрізнявся від врученого.

ЮК “Привілей” рекомендує користуватися всіма правомірними способами захисту своїх прав та слідкувати за своєю поведінкою на дорозі. Це допоможе вам уникнути будь-яких неприємних ситуацій.

🔰 Зберегайте цю статтю, вона стане у нагоді кожному водію!

обратная связь
Остались вопросы?
Наши юристы проконсультируют Вас по всем интересующим вопросам