Мікрокредити. “За” і “проти”

24.03.2021

💸 «Швидкі гроші за вигідними умовами», «гроші онлайн», «отримай гроші, не встаючи з дивану» — ці та багато інших заманливих слоганів ми щоденно чуємо в рекламі. 

Звичайно, такі пропозиції мимоволі привертають увагу, проте мало хто розуміє, що ж насправді стоїть за такими “вигідними” пропозиціями.

Ми допоможемо вам розібратися, що приховується за привабливою рекламою швидких грошей та які нюанси чекають на тих, хто думає про оформлення мікрокредиту. 

Для початку, визначимо, що таке «мікрокредит»? 

☑️ Мікрокредит – це різновидів мікрофінансування з видачею кредитів у невеликих розмірах та на нетривалий термін. 

Тепер детальніше про позитивні та негативні сторони «швидких грошей».

➕ Плюси:

⚫️ Швидкість: такі кредити оформляються за лічені хвилини, а рішення за заявкою приймаються практично моментально;

⚫️ Доступність: як правило, при оформленні таких кредитів не перевіряється платоспроможність та кредитна історія особи, а отже, навіть людина, яка не здатна погасити кредит, може з легкістю його отримати. Необхідні критерії для отримання даного кредиту: досягнення  18 років та наявність при собі паспорту.

➖ Мінуси:

⚫️ «Підводні камені» договору: оформлюючи кредит у таких установах, вам гарантують «найвигідніші» умови, наприклад –  0% від суми позики. І дійсно, якщо ви погасите кредит у найкоротші строки, це дійсно може бути так. Проте, якщо ви прострочили виплату, – доведеться переплатити дуже значну суму грошей. 

⚫️ Надвисокі процентні ставки та пеня, яка може в рази перевищувати суму самого кредиту.

Отже, навіть поряд з привабливими перевагами, мінуси мікрокредитів є більш вагомими та небезпечними. 

💬 Наша порада: двічі подумайте перед тим, як мати справу з кредитними установами, що видають «швидкі гроші» та обов’язково пам’ятайте про те, що віддавати доведеться в декілька разів більше, ніж взяли.

обратная связь
Остались вопросы?
Наши юристы проконсультируют Вас по всем интересующим вопросам