Затока: боротьба за набережну для населення (частина 2)

14.07.2021

🌊 ІІ частина кейсу про спробу побудувати сучасну набережну в Затоці та адвоката, який ризикував своїм життям, рятуючи пляжі для населення? 

Тоді, в 2016 році силами Департаменту внутрішньої безпеки і Головного слідчого управління НП України під особистим керівництвом голови Нацполіції Хатії Деканоідзе була проведена спецоперація з інсценування вбивства Олександра Погорілого. Завдяки обєднаним діям юристів ЮК “Привілей” та вищої ланки правоохоронних органів вдалось вийти на замовника вбивства, запобігти реальному вбивству адвоката, затримати підозрюваних (нині — обвинувачених), а також звільнити заручника, який був викрадений раніше з метою вимагання.

В рамках розслідування цієї справи було проведено близько 30 обшуків, вилучено вогнепальну зброю та вибухівку 🧨.

Схоже на сценарій голлівудського бойовика? Мабуть. Однак, тоді, ані родичам Олександра Погорілого, ані самому адвокату було не до жартів та пригод.

Більш того, минуло 2 роки після замаху на вбивство, і всі фігуранти цієї справи були випущені на свободу, а В’ячеслав Бокій, який обвинувачується в організації вбивства, знову був призначений секретарем Затокської селищної ради і встиг стати фігурантом нових земельних афер.

⛓ Наразі, В’ячеслав Бокій перебуває в СІЗО вже понад 8 місяців. Однак, адвокати колишнього очільника Затокської селищної ради штучно створюють умови для затягування розгляду справи у Київському районному суді м. Одеса. 

Це, в свою чергу, створює процесуальну можливість звільнення обвинуваченого з-під варти через порушення строків розгляду справи та тривалим обмеженням його свободи у зв’язку з цим.

Та як ви думаєте, яка помста очікувала нашого адвоката на цей раз?

обратная связь
Остались вопросы?
Наши юристы проконсультируют Вас по всем интересующим вопросам